Intuïtief coaches in Gelderland

Een intuïtief coach zet tijdens jullie gesprekken werkvormen in, die je helpen om naast je ratio ook je intuïtie, je diepe innerlijke wijsheid te benutten. Je wordt uitgenodigd om deze interessante bron te beter leren kennen, bewust te worden van ‘wat je eigenlijk al wist’ en van daaruit nieuwe mogelijkheden te onderzoeken en wezenlijke besluiten te nemen over thema’s of vraagstukken in je leven. De coach zet vanuit zijn of haar professionele deskundigheid naast rationeel – analytische vaardigheden ook de eigen intuïtieve vermogens in  om jouw ontwikkelingsproces adequaat te begeleiden.

Hieronder vind je coaches in Gelderland die hun opleiding bij IMC Mensontwikkeling hebben gevolgd.

Woonplaats: Apeldoorn
Naam: Judith Maas
E-mail: info@inmovimento.nl
Website: www.inmovimento.nl
Specialisatie: loopbaancoaching, outplacement, persoonlijke ontwikkeling

Woonplaats: Arnhem
Naam: Ruud van Son
E-mail: ruud@sterkteamwerk.nl
Website: www.sterkteamwerk.nl
Specialisatie: Intuïtief coachen, team- en natuurcoaching

Woonplaats: Bennekom
Naam: Reina Kuiper
E-mail: reina@hartenhandwerk.nl
Website: www.hartenhandwerk.nl
Specialisatie: natuurcoaching, omgaan met sensitiviteit, drijfveren en creativiteit ontdekken, trainingen in creatieve processen en duurzame ontwikkeling

Woonplaats: Eerbeek
Naam: Leonie Olthof
E-mail: info@coachpraktijkleonie.nl
Website: www.coachpraktijkleonie.nl
Specialisatie: individuele (intuïtieve) coaching, persoonlijke ontwikkeling, ouder-kindrelatie coaching

Woonplaats: Heerde
Naam: Els Vessies
E-mail: vessies.els@gmail.com
Website: www.bazikcoaching.nl
Specialisatie: Intuïtieve coaching voor hoopopgeleide professionals in Noordoost- en Midden-Nederland

Woonplaats: Nijkerk
Naam: Tamar Kaijzer
E-mail: tamar@gesprekje.nl
Website: www.gesprekje.nl
Specialisatie:

Woonplaats: Nijmegen
Naam: Paul de Jager
E-mail: p.jager38@upcmail.nl
Website:
Specialisatie: Kort durende resultaatgerichte coachingtrajecten

Woonplaats: Sinderen (Achterhoek)
Naam: Gert Boesveld
E-mail: gwboesveld@freeler.nl
Website:
Specialisatie: Personal- en loopbaancoaching, begeleiding stoppende ondernemers

Woonplaats: Winterswijk-Miste
Naam: Josien Krosenbrink
E-mail: info@centrumindianenverhalen.nl
Website: www.centrumindianenverhalen.nl
Specialisatie: Personal/life coaching, aardeverbonden spiritualiteit, vuurlopen

Woonplaats: Zevenaar
Naam: Anja van Norel
E-mail: anja@p7vannorel.nl
Website: www.p7vannorel.nl
Specialisatie: Grenzeloos ontdekken, intuïtief (bestuurders)coach

Woonplaats: Zutphen
Naam: Anke Kuipers
E-mail: info@ankekuipers.nl
Website: www.ankekuipers.nl
Specialisatie: Reading, Healing Energiecoaching